Nerja, to niewielka miejscowość w Andaluzji.  Jednak, to właśnie tutaj znajdują się najbardziej spektakularne jaskinie w Europie. Nerja posiada również cudowne wybrzeże. Wybierasz się do Andaluzji i chcesz zobaczyć ten cud natury?  Skontaktuj się z nami. Oferujemy prywatne wycieczki w każde miejsce w Andaluzji. Poniżej przedstawiamy trochę zdjęć jaskiń, plaży oraz samej miejscowości Nerja.

Zacznijmy od samych jaskiń (Cueva de Nerja) Na zwiedzenie jaskiń potrzebne nam będzie około 60 minut. Wejścia są podzielone na grupy. W sezonie może się okazać, że bilety są wykupione już na kilka kolejnych godzin. Dlatego warto zakupić je wcześniej przez internet na stronie http://cuevadenerja.es  Natomiast w miesiące  wrzesień - maj rezerwacji nie potrzeba robić. Zazwyczaj uda nam się wejść w pół godziny.  Bilet dla jednej osoby kosztuje 10 euro. Natomiast nikt z stamtąd nie wychodzi zawiedziony.

Jaskinia w Nerja
A tak wyglądają jaskinie w Nerja

Przed wejściem do jaskiń wita nas taki napisJaskinia w Nerja

Jaskinia w Nerja

Jaskinia w Nerja

Jaskinia w Nerja

Jaskinia w Nerja


Po zwiedzaniu jaskiń czas udać się na plażę. A konkretnie "Balcon de Europa" Jest to punkt z którego  jest piękny widok na morze. Nic nie stoi na przeszkodzie aby iść się wykąpać i chwilkę poopalać.  :)

Poniższe zdjęcia były robione zimą.

Balcon de Europa w miejscowości Nerja

plaża w miejscowości Nerja

morze w miejscowości Nerja

widok na morze śródziemne i plaże  w miejscowości Nerja

widok na morze śródziemne i plaże  w miejscowości Nerja

Balkon de europa to punkt widokowy w Nerja

Nerja miasto nad morzem
Kim jesteśmy

Zajmujemy się wycieczkami objazdowymi po całej Andaluzji. Zawsze i o każdej porze zabieramy pasażerów z lotniska w Maladze i zawozimy ich pod wybrany adres. Wynajmujemy apartamenty na terenie Costa del Sol. Jeśli wybierasz się do Andaluzji sprawimy by twoje wakacje były niezapomniane oraz bezstresowe!

Pogoda

Apartament na Costa del Sol


Nasze filmy

Nasz fanpage na Facebooku

Popularne posty