Jeśli właśnie wybierają się Państwo na wakacje w okolice Malagi mamy dla Was ciekawą ofertę spędzenia czasu.  Wycieczki Andaluzja jest firmą, która działa na całym obszarze Andaluzji od 2013 roku. Posiadamy polskiego przewodnika. Jako jedyni organizujemy prywatne 1 - dniowe wycieczki dla polaków w języku polskim.  Zobacz Andaluzję tylko w swoim gronie. Bez innych osób. Tylko twoja rodzina lub twoi znajomi oraz "przewodnik-kierowca" który pokaże Wam w jeden dzień kilka miejsc np Ronda - Gibraltar - Setenil de las Bodegas - powrót do twojego hotelu.  Co chcesz zwiedzić zależy od Ciebie, ale oczywiście możemy doradzić co warto zobaczyć.

To Ty decydujesz kiedy chcesz stanąć zrobić zdjęcie lub kiedy wrócić. Twoje wakacje mają być przyjemne, a chodzenie z tłumem turystów z punktu A do punktu B oraz wolny czas z zegarkiem na ręku do przyjemności nie należy. Wiemy, o tym dlatego nasze wycieczki są wyjątkowe.  Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wycieczkę bez przedpłat/zaliczek.  Ceny są uzgadniane indywidualnie. W zależności od ilości osób oraz miejsc do zobaczenia.

Podaj kod rabatowy 33R45RE i uzyskaj 15 % zniżki!

Nasze wycieczki charakteryzują się luźną i przyjazną atmosferą.  Prezentujemy kilka zdjęć z ostatnich wycieczek maj 2017 roku.

Wycieczka do El Chorro (Caminito del Rey)


Wycieczka do miasta Nerja oraz jaskiń "Cuevas de Nerja"

Wycieczki do Setenil de las Bodegas

Wycieczka do Rondy

Wycieczka do Gibraltaru - w oddali Afryka.

Widok na skałę Gibraltarską

Ronda - w oddali charakterystyczny most "Puente Nuevo"

Ronda

Ronda
Wycieczka do Sewilli

Wycieczka do CordobyCosta del Sol czyli słoneczne wybrzeże, to najbardziej charakterystyczny region Hiszpańskiej części półwyspu Iberyjskiego w tym Andaluzji. Maurowie nazwali ją Al-Andalus co znaczy zachodnia kraina. Po 800 latach panowania pozostawili po sobie takie budynki jak Alcazar czy Alhambrę. Jeśli wybierasz się do Andaluzji warto przeznaczyć chociaż jeden dzień na zwiedzenie wspaniałych zabytków i nacieszyć oko niesamowitymi widokami.Nasza firma organizuję jednodniowe wycieczki po najciekawszych miastach i miejscach w Andaluzji. Sami możecie wybrać miejsce do, którego chcecie się udać wraz z przewodnikiem lub zaufać nam a my przedstawimy miejsca, które warto zobaczyć.

Prywatne wycieczki dają komfort i pełną swobodę spędzenia czasu tylko wśród własnym gronie. Nasz kierowca-przewodnik zabiera Państwa spod hotelu a powrót zazwyczaj jest w godzinach wieczornych. Zawsze mają Państwo pewność, że kierowca zatrzyma się w wybranym punkcie widokowym na zrobienie zdjęcia lub po prostu zrobić sobie przerwę na kawę w małym barze na peryferiach Andaluzji.


Najpopularniejsze miejsca wśród naszych klientów: Ronda, Sewilla, Grenada, Nerja, Gibraltar, Cordoba, Mijas, El Chorro, El Torcal, Marbella, Tarifa

W jednym dniu można zobaczyć kilka z tych miejscowości.

Andaluzja ze swoimi historycznymi budowlami i cudami natury przypomina Francuska riwierę, z Malagi lub Marbelli urlopowicze  mogą wybrać się do Granady, Sewilli, Gibraltaru czy nawet do Maroka. Nie dziw że pradawni Grecy umieścili tu ogród Hesperyd, zaś Rzymianie uważali to miejsce za swój skarbiec. Hannibal brał stąd monety na swoja kampanię a Krzysztof Kolumb właśnie stąd  rozpoczął podbój Nowego Świata. Od Almerii po Algeciras ciągnie się 300 kilometrowa plaża. Przez cały rok tłumy ludzi migrują ze środkowej i północnej Europy by pławić się w słońcu nad Morzem Śródziemnym.

Zapraszamy na wakacje do Andaluzji! Zapraszamy do kontaktu również na Facebooku

Kim jesteśmy

Zajmujemy się wycieczkami objazdowymi po całej Andaluzji. Zawsze i o każdej porze zabieramy pasażerów z lotniska w Maladze i zawozimy ich pod wybrany adres. Wynajmujemy apartamenty na terenie Costa del Sol. Jeśli wybierasz się do Andaluzji sprawimy by twoje wakacje były niezapomniane oraz bezstresowe!

Pogoda

Apartament na Costa del Sol


Nasze filmy

Nasz fanpage na Facebooku

Popularne posty