Decydując się na wyjazd na wakacje wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie koszty należy ponieść, aby były one niezapomniane. W takie wydatki wlicza się nie tylko przelot, noclegi czy atrakcje turystyczne, ale także przejazdy z lotniska i na lotnisko. Takie transfery są niestety bardzo drogie, jeśli będziemy korzystać z miejscowych taksówek. Nie zawsze trzeba wydawać duże pieniądze, gdyż konkurencja sprawia, że możecie skorzystać z innego rozwiązania. Dojazd z malagi na lotnisko jest bardzo prosty, jeśli zdecydujecie się na naszą firmę.

My czyli kto?

Widok na centrum Malagi. Stare miasto i uliczkiMy jesteśmy alternatywą dla miejscowych taksówek. Zajmujemy się przewozem osób do miejsca przeznaczenia. Naszą główną trasą jest dojazd z lotniska i na lotnisko w Maladze. Jeśli chcesz nas znaleźć to na naszej stronie wejdź w zakładkę kontakt i napisz do nas. Możesz zarezerwować przejazd i czuć się bezpiecznie podczas takiego wyjazdu. Dokładamy wszelkich starań, abyś poczuł się pewnie. Dysponujemy wysokiej lasy samochodami, które zagwarantują wam komfort i wygodę podczas takiego przejazdu. Po zakończonych wakacjach również nie będziesz miał problemu, gdyż zapewnimy ci dojazd z malagi na lotnisko o każdej porze. Również w nocy.

W nocy z Malagi jest utrudniony dojazd.

Jesteśmy dla was. Wiemy jak ważny jest komfort podczas takiego wyjazdu. U nas spotkasz niskie ceny, czego nie można powiedzieć o taksówkach miejscowych. Możesz z nami porozmawiać po angielsku, co znacznie ułatwi ci sprawę. Nasze samochody są bardzo wygodne i dostosowywane są do wielkości grupy, która będzie potrzebowała naszej pomocy. Dysponujemy zarówno samochodami osobowymi jak i minibusami, których standard jest bardzo wysoki. W zależności od tego ile osób trzeba przewieźć wysyłamy odpowiedni samochód, a kierowca jest za was odpowiedzialny od samego spotkania. Nie ma problemu, jeśli wasz samolot będzie opóźniony, gdyż kierowca poczeka na was tyle ile będzie trzeba. Dojazd z malagi na lotnisko także nie będzie sprawiał problemów. Transfery takie to nasza codzienność. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas i ustalimy odpowiedni termin. 

W jaki sposób skorzystać z naszych usług?

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług to wystarczy, że wykonasz kilka prostych czynności, a my zajmiemy się resztą.

·        Wchodzisz na naszą stronę lub dzwonisz do nas i kontaktujesz się z nami.
·        Rezerwujemy dla ciebie samochód na konkretny termin
·        Na maila prześlemy ci informacje o cenie takiego przejazdu oraz miejscu spotkania z kierowcą
·        Nasz kierowca będzie na was czekał w hali przylotów lub w miejscu umówionym, jeśli chcecie wyjechać na lotnisko.
·        Pomoże z bagażami i dowiezie was tam, gdzie sobie życzycie
·        Nie będziecie mieli także problemu, jeśli wasz lot będzie opóźniony, gdyż nasz kierowca musi na was zaczekać
·        Jeśli potrzebujecie nieco więcej czasu na przygotowanie się do wyjazdu to wystarczy to wcześniej zgłosić.
·        Nasz kierowca dowiezie nas w miejsce, w które potrzebujecie
·        Wasze bezpieczeństwo i satysfakcja są najważniejsze. Nie musicie się więc niczego obawiać. 

Firma wycieczkiandaluzja spełni wasze oczekiwania. Nie będziecie mieli problemu z przejazdami, gdyż my za stosunkowo niską cenę zagwarantujemy wam bezpieczny dojazd.

Kim jesteśmy

Zajmujemy się wycieczkami objazdowymi po całej Andaluzji. Zawsze i o każdej porze zabieramy pasażerów z lotniska w Maladze i zawozimy ich pod wybrany adres. Wynajmujemy apartamenty na terenie Costa del Sol. Jeśli wybierasz się do Andaluzji sprawimy by twoje wakacje były niezapomniane oraz bezstresowe!

Pogoda

Apartament na Costa del Sol


Nasze filmy

Nasz fanpage na Facebooku

Popularne posty