Wyjeżdżasz na wczasy? Chcesz czuć się pewnie nawet na Maladze? Nic trudnego. Zabezpieczenie twojego wyjazdu jest najważniejsze. Przed wylotem rezerwujesz miejsce noclegowe, zapewniasz sobie posiłki. Dlatego również ważne okazują się przejazdy z lotniska i na lotnisko. Taksówki na maladze są bardzo drogie i trudno powiedzieć, aby były komfortowe. Wato więc skorzystać z pomocy firmy wycieczkiandaluzja, która zapewnia swoim klientom wysoką jakość usług. Możesz czuć się w pełni bezpiecznie, gdyż nasz kierowca zajmie się tobą od samego początku. Rezerwując przejazd oddajesz się w nasze ręce i możesz czuć się bezpiecznie.
Typowa biała taksówka czekająca na lotnisku w Maladze.
Nasze transfery

Nasz kierowca odbierze cię z lotniska i dostarczy na miejsce przeznaczenia. Nasza firma świadczy usługi prywatnej taksówki, aby dać wam wybór. Sami możecie zdecydować, czy chcecie jechać z naszą firmą czy taksówką miejscową. Wyjeżdżając na urlop staracie się wydawać jak najmniej, gdyż całość tego wyjazdu i tak wyniesie dosyć dużo. Oszczędność na przejazdach jest dosyć duża, dlatego skontaktuj się z nami, aby zarezerwować przejazd.

Jakie auta mamy?

Mamy dla ciebie do dyspozycji auta różnej wielkości, ale wszystkie mają wysoki standard. Wielkość pojazdu uzależniona jest od liczby osób, które z tobą podróżują. Mamy zarówno auta osobowe jak i minibusy. Wszystkie samochody przystosowane są do transportu osób i przewozimy nimi zarówno z lotniska jak i na lotnisko. Wszystko zależy od twoich potrzeb. Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć kontakt do nas i zarezerwować termin przejazdu. Z nami możesz porozumiewać się po angielsku, co w przypadku taksówek regionalnych nie jest możliwe. Koszt naszego transportu również jest niższy niż w przypadku taksówki na maladze. Nasza firma stara się zapewniać swoim klientom wysoką jakość usług, dzięki czemu wasz urlop może być bezproblemowy i przede wszystkim bezpieczny. Przejazd z lotniska i na lotnisko jest bezpieczny i tani, jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług. Jesteśmy bardzo zorganizowaną firmą, zapewniamy wysoką jakość usług oraz korzystne ceny. 

O nas

Nasza firma rozwija się bardzo szybko. Staramy się zapewniać wyższą jakość usług niż taksówki na Maladze, gdyż wiemy jakie to ma znaczenie. Każdy turysta chce bowiem spędzić urlop jak najlepiej, dlatego przejazdy po tym nieznanym miejscu muszą być bezpieczne. Oferujemy wysoką jakość usług i staramy się spełniać wszystkie wasze oczekiwania. Wiemy, że ważne jest pomaganie przy bagażach czego niestety nie robią miejscowi taksówkarze. Dlatego jesteśmy dla nich doskonałą alternatywą. Jesteśmy firmą, której zależy na doskonałej opinii, dlatego nasze usługi świadczone są wasze na najwyższym poziomie. Chcesz czuć się bezpiecznie to zapraszamy do rezerwowania przejazdów, gdyż taksówki na Maladze są bardzo drogie, a my zrobimy to samo znacznie taniej. Dostarczymy cię w miejsce przeznaczenia i sprawimy, że twój urlop będzie bezproblemowy. Chcesz mieć niezapomniane wakacje? To tylko z nasza firmą.

Kim jesteśmy

Zajmujemy się wycieczkami objazdowymi po całej Andaluzji. Zawsze i o każdej porze zabieramy pasażerów z lotniska w Maladze i zawozimy ich pod wybrany adres. Wynajmujemy apartamenty na terenie Costa del Sol. Jeśli wybierasz się do Andaluzji sprawimy by twoje wakacje były niezapomniane oraz bezstresowe!

Pogoda

Apartament na Costa del Sol


Nasze filmy

Nasz fanpage na Facebooku

Popularne posty