Wycieczki do Malagi są bardzo popularne. Wiele osób się na nie decyduje, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że jest to jeden z najdroższych regionów. Wydatki urlopowe to nie tylko przelot, nocleg czy posiłki. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że to także przejazd z lotniska i na lotnisko. Taksówki w tym regionie są bardzo drogie, więc trzeba znaleźć alternatywę.

Niedawno otwarte lotnisko w Maladze widok na terminal odlotówJaka alternatywa?

Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z transferów prywatnych. Warto jednak o tym pamiętać jeszcze przed wylotem. Alternatywa taka jest nie tylko tańsza, ale i wygodniejsza. Porozmawianie z kierowcą po polsku czy po angielsku jest dla wielu osób doskonałym rozwiązaniem.   Świadczymy wysoką jakość usług. Staramy się zapewnić wam jak najwyższy standard przejazdu, ale także ogromny komfort i wygodę. Nasze samochody są wysokiej jakości i mogą was przewieźć bez względu na porę dnia i nocy. 

Kim jesteśmy?

Naszym zadaniem jest sprawienie, żeby wasze wakacje były niezapomniane i przede wszystkim bezproblemowe. Nasi kierowcy starają się zapewnić wam jak najwyższą jakość przejazdów bez względu na to gdzie chcecie się udać. Nie ma dla nas znaczenia czy chcecie się dostać z lotniska czy na lotnisko. Spełnimy wszystkie wasze oczekiwania. Naszym zadaniem jest zapewnienie wam komfortu przejazdu.

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze usługi znajdziesz na stronie internetowej. Możesz zapoznać się tam z naszą oferta i przede wszystkim zarezerwować przejazd. Jeśli twoim celem jest malaga lotnisko transport znajdziesz u nas bez problemu. Zawieziemy cię o każdej porze dnia i nocy. Nie będziesz miał problemu z porozmawianiem po angielsku, co znacznie ułatwi sprawę. Nasza strona internetowa jest przejrzysta i przede wszystkim znajdziesz na niej informacje, w jaki sposób się z nami skontaktować. Możesz także wybrać wielkość samochodu, gdyż dla większych wycieczek dajemy do dyspozycji minibusy, dzięki czemu bez problemu dojedziecie na miejsce przeznaczenia.

Czym się wyróżniamy?

Jeśli celem twojego lotu jest malaga lotnisko transport do miejsca przeznaczenia może być bardzo drogi, gdy zdecydujesz się jechać miejscową taksówką. Nas wyróżnia nie tylko cena, która jest znacznie niższa od taksówek, ale także wysoka jakość świadczonych usług.  Możesz bez problemu porozmawiać po angielsku, co niestety jest nie możliwe w innych formach transportu. Znajdziesz nas bez problemu, ale także łatwo i szybko zarezerwujesz transport dla siebie i swoich towarzyszy. Transfer z lotniska do miejsca noclegu wcale nie musi sprawiać problemów i kosztować dużo. Możesz bowiem zdecydować się na to co proste i tanie, a my przyjedziemy i zapewnimy ci wygodny przejazd. Nasz kierowca pomoże ci także z bagażami, dlatego możesz poczuć się komfortowo. Po zarezerwowaniu przejazdu dostaniesz na maila informację z miejscem spotkania z naszym kierowcą oraz ceną za przejazd. Nasz kierowca będzie na was czekał w hali przylotów z kartką z nazwiskiem, dzięki czemu znacznie prościej będzie się wam znaleźć. Nasza firma nastawiona jest na doskonałą obsługę klienta, dzięki czemu transport z lotniska i na lotnisko nie jest wcale trudny.

Kim jesteśmy

Zajmujemy się wycieczkami objazdowymi po całej Andaluzji. Zawsze i o każdej porze zabieramy pasażerów z lotniska w Maladze i zawozimy ich pod wybrany adres. Wynajmujemy apartamenty na terenie Costa del Sol. Jeśli wybierasz się do Andaluzji sprawimy by twoje wakacje były niezapomniane oraz bezstresowe!

Pogoda

Apartament na Costa del Sol


Nasze filmy

Nasz fanpage na Facebooku

Popularne posty