Malaga jest obecnie najbardziej pożądanym kierunkiem. Wiele osób wybiera się tam na wakacje. Dlatego też ogromnym zainteresowaniem cieszą się dojazdy z lotniska do centrum lub innych kierunków. Im lepszy dojazd tym bardziej zadowoleni turyści. Dawniej najpopularniejszym transportem były taksówki. Jednakże z czasem, kiedy zapotrzebowanie na takie dojazdy rosło zaczęła powstawać alternatywa dla taksówek. Taką alternatywą stała się także nasza firma.
 

Czym się zajmujemy?

Nowoczesne lotnisko w Maladze jest bardzo dobrze oznakowane.Świadczymy transport prywatny dla wszystkich, którzy chcą się dostać z lotniska w Maladze do miejsca zakwaterowania. Wysoki standard samochodów, którymi dysponujemy sprawia, że poczujesz się doskonale. Każdy ma prawo czuć się doskonale na każdym etapie urlopu. Dbamy więc o pełne zadowolenie naszych klientów.

Co należy zrobić?

Potrzebujesz transporty z lotniska lub na lotnisko w Maladze? Chciałbyś, aby transport był komfortowy i spełniał wszystkie twoje oczekiwania? Nic trudnego. Rezerwując u nas przejazd pomożemy ci we wszystkim. Nie zostawimy cię samego bez pomocy. Jeśli twoim kierunkiem jest malaga lotnisko dojazd do centrum nie sprawi ci żadnego problemu, a jednocześnie nie będziesz musiał zapłacić za to ogromnych pieniędzy. Co trzeba zrobić, aby mieć doskonały transport w niewielkiej cenie?
·        Wejdź na naszą stronę i zarezerwuj przejazd
·        Na maila dostaniesz informację o miejscu spotkania z kierowcą oraz ceną za przejazd
·        Kierowca czeka na was w hali przylotów z karteczką z nazwiskiem. Bez problemu pomoże z bagażami oraz dowiezie do miejsca przeznaczenia
·        Jeśli lot będzie opóźniony to kierowca bez problemu na Państwa poczeka
·        Każdy dojazd jest dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów
·        Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze

Dlaczego my?

Często słyszy się, że transport z lotniska i na lotnisko w Maladze jest bardzo drogi. I tak rzeczywiście będzie, jeśli skorzystają Państwo z usług miejscowych taksówek. Są one bardzo drogie, gdyż zapotrzebowanie na nie jest spore. Warto więc zwrócić uwagę na transporty prywatne, które w ogromnym stopniu ułatwiają takie dojazdy. My zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjeżdżając na urlop i tak macie przed sobą ogromne wydatki. Nasza oferta jest więc znacznie tańsza niż miejscowych taksówek, dzięki czemu wiele zyskasz decydując się na nasza usługi, a my dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł się „dopieszczony”. 

Jakimi samochodami dysponujemy?

Samochód, który wynajmujecie jest w pewnym sensie prywatną taksówką. Jego wielkość dostosowana jest do wielkości grupy, którą nam zgłosicie. Dysponujemy zarówno samochodami osobowymi jak i minibusami, które używane są w przypadku przewożenia większych wycieczek. Kompleksowa usługa sprawia, że wiele osób jest zadowolonych z przejazdu z nami. Jest to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także bez problemu możesz się porozumiewać zarówno po polsku jak i po angielsku. Taksówki, które świadczą takie usługi nie dają ci takiego komfortu. Z nami dojedziesz na miejsce i będziesz zadowolony.

Kim jesteśmy

Zajmujemy się wycieczkami objazdowymi po całej Andaluzji. Zawsze i o każdej porze zabieramy pasażerów z lotniska w Maladze i zawozimy ich pod wybrany adres. Wynajmujemy apartamenty na terenie Costa del Sol. Jeśli wybierasz się do Andaluzji sprawimy by twoje wakacje były niezapomniane oraz bezstresowe!

Pogoda

Apartament na Costa del Sol


Nasze filmy

Nasz fanpage na Facebooku

Popularne posty